Referencie

Ďakujem krásne
Anton Priekopa
Pán Mirko, ja vám veľmi pekne, z celého srdca ďakujem!!! Veľmi ste ma potešil,veľmi si vážim vás, aj vaše veľmi milé blahoželanie!!! Prajem všetko dobré,pekne sny a dobrú noc! ĎAKUJEM
Táňa Jurusová
Dakujem velmi pekne pan Fazika Prajem Vam pekny a uspesny zaciatok tyzdna
Chrenková
Ďakujem, vela uspechov v praci prajem.
Kabina Martin
Som spokojný s vašimi službami pri kúpe bytu. ďakujem
Rudolf Kara
Dobrý deň, kupujúci potvrdili pripísanie všetkých fin.prostriedkov na svoje účty. Návrh na vklad podaný, byt odovzdaný. Ďakujem ešte raz za spoluprácu a za dohodenie vašich klientov. S pozdravom Viera Králiková. LARES reality s.r.o.
Viera Králiková
Ďakujem pekne, pán Fazika, nech sa Vám darí, krásne májové dni! B.Smatanová
Božena Smatanová
Spoľahlivosť, korektnosť, zodpovednosť.
Rastislav Trebichalský
Týmto sa chcem poďakovať realitnej kancelárii BV REAL pánovi Fazikovi za kompletne vybavenie predaja bytu a za všetky služby s tým spojené. Ďakujeme rodina Michalcová
Rodina Michalcová
Ďakujem. Veľmi si vážim Váš prístup k zákazníkom. Surová
Edita Surová
Pán Mirko, z celého srdca vám ďakujem!!! Veľmi ma to potešilo. Moc si to vážim a veľká VĎAKA!!! Pán Mirko, takých dobrých ľudí, ako ste vy je málo! Preto si to veľmi vážim, hlavne v tejto pre mňa veľmi smutnej dobe! Moc som vám vďačná! MOC! Pekný večer!
Táňa Jurusová
Ďakujem za rýchli predaj mojej nehnuteľnosti a vybavenie vecí na katastri. Rád odporučím.
Ondrej Majdan
Veľmi príjemne sme sa v kancelárii cítili. Milý pán a hlavne, vyzná sa. Ďakujeme za pomoc.
Marek Vyskupič
Som rada, že som stretla tak šikovných ľudí. Vyznajú sa a vedia perfektne poradiť.
Lucia Jolanková
Pracujem v zahraničí na stavbe. Nemať tak dobrú poistku, tak prídem o veľa peňazí po tom úraze. Oceňujem aj pomoc pri kompletovaní papierov pre poisťovňu.
Erik Hodaský
Ľudkovia dobrí, ani neviete ako ste mi pomohli. Odporúčam aj ostatným.
Erika Tomová
Môžem povedať, že ste naozaj odborník. Keby nebolo vás, asi prídem ešte o veľa peňazí.
Peter Bíro
S takým profesionálnym prístupom som sa už dávno nestretol. Poradili, vybavili, čo bolo treba a hlavne rýchlo. Naozaj dobrá práca.
Jozef Chrenko
Som veľmi spokojný. Našiel som si konečne kvalitného finančného poradcu.
Róbert Podolský
Môžem odporučiť. Pomohli mi vyriešiť všetky problémy, takže úver som získala. Ešte raz ďakujem.
Monika Václavová
Ďakujem za dobrú poistku na auto
Dušan Mjartan
Skutoční odborníci, zjavne to nerobia prvý rok. Ďakujem za upratanie zmlúv, ani som nevedel, za čo som vlastne doteraz platil.
Ján Karabí
Som rád, že som vás pred pár rokmi našiel. Vo všetkých úveroch ste mi urobili poriadok. A čo som neveril, podarilo sa Vám z troch úverov urobiť jeden jediný s oveľa nižšou splátkou ako tie tri dokopy. Ďakujem. Veľmi ste mi pomohli.
Martin Mašán
Veľmi pekne ďakujem, pán Fazika, potešilo ?
Supuka Ján
určite odporúčam spokojnosť... išlo o dva byty a všetko prebehlo parádne ďakujem.
Beláňová Andrea
Veľmi dobrá realitka , pán Fazika vystupuje ako skúsený profesionál. Predaj prebehol bez prieťahov. Doporučujem všetkým .
Chocina Ladislav
Ďakujem krásne, prajem veľa úspechov zdravia šťastia a to ostatne príde samo.
Maceková Žaneta
Prajeme veľa pracovných úspechov.
Gregorová Iris
Nech sa vám darí vo vašej kariére
Gašparová Oľga
prajem Vám hlavne pevné zdravie, nech sa Vám vo všetkom aj v tomto náročnom roku darí!
Smatanová Blažena
Aj Vám prajem úspešný rok 2022 po všetkých stránkach
Chaloupková
Ahoj Mirko, viem aká náročná je práca, ktorú vykonávaš také dlhé roky, aj to, ako sa niekedy veľmi ťažko pracuje s ľuďmi, preto ti z hĺbky duše a úprimne blahoželám k výkonu v ťažkých situáciách ??. Ono sa povie, že robiť sprostredkovateľa, to je o zárobku, ale!!!, to je v prvom rade o zodpovednom prístupe k práci, vedomostiach a veľkej trpezlivosti spolupracovať so slovenským národom. Tak ešte raz srdečná gratulácia, hlavne aby si bol ZDRAVÝ a tvoja rodina veľmi tolerantná a chápajúca tvoju prácu a častú neprítomnosť doma, zatiaľ Eva Balb.
Balberčáková Eva
p. Fazika gratulujem k oceneniu Maklér mesiaca október 2021, už som síce u vás dlhšie obdobie nebola (som rada, že nepotrebujem), ale určite si to zaslúžite, pri jednaní ste príjemný pracovník-človek. Príjemný deň. ??
Zlatica Cipovová
Ďakujeme veľmi pekne, posielame ešte dnes províziu. Kedykoľvek nabudúce vždy sa obrátime na vás. Pekný večer.
Ing.Supuka Ján
Jasne, ja som spokojný aj mamča. Práca s ľuďmi je vždy výzva, nakoľko to nemusí ísť vždy hladko. Ďakujem za pomoc. Ak by som mal nejaké ďalšie otázky, určite sa ozvem. Super, dobra práca..tak som si to predstavoval.Ďakujem.
Marek Luptovský
Dobrý večer.. všimol som si ze v realitách patríte asi medzi naj v prievidzskom okrese .. plánujeme s manželkou kúpiť pozemok alebo hotový dom do sto tisíc.. rád by som sa ale poradil co by bolo lepšie a určite by ste nám mali čo ponúknuť..
Lihocký Pavol
Budem rada ak ostaneme v kontakte. Určite budem odporúčať Vás, RK, ale aj byt. Pekný deň aj Vám.
Slavomíra Ďurkanová
Dobrý deň pán Fazika, mrzí ma to, ale ponúknutý byt neberiem. Je najkrajší ako som v poslednej dobe videla, perfektne použité materiály, vrátane zariadenia, majiteľ je úžasný ústretový človek, Vy ste PAN MAKLÉR, s profesionálnym prístupom, jediné negatívum je to poschodie. Ak presťahujeme byt o 2 poschodia nižšie, budem sa o byt biť ?
Slavomíra Ďurkanová
Pán Fazika. Ja vám veľmi pekne ďakujem za ochotu a pomoc pri vybavovaní refinancu. Ste jeden spoľahlivý, zodpovedný a hlavne veľmi ochotný Človek s veľkým Č. ??. Určite vás budem odporúčať môjmu okoliu nakoľko takých ludi ako ste vy je málo. Ešte raz Veľké Ďakujem za všetku starosť čo pre mňa robíte a nie len teraz ale už pár rokov a viem že keď budem niečo potrebovať tak určite mi pomôžete znova. Prajem veľa úspechov vo vašom pracovnom a aj osobnom živote.. S pozdravom Mikičova.
Mikičová Eva
Kukám vás už dlhšie, že snažíte sa predať klientom ich nehnuteľnosti, nie ako ty mladý realiťáci len to šupne na internet a ďalej nič
Kotlár Mario
Ahoj Mirko , ďakujeme za kvalitne odvedenú robotu v rámci predaja a kúpi nehnuteľnosti. Veľká spokojnosť , vrele odporúčam aj ostatným budúcim klientom.
Zdenko Minich
Ahoj Mirko, ďakujeme ti za tvoju spoluprácu pri vybavovaní hypotéky, veľmi si nám pomohol, dobrá spolupráca, dobrý prístup k ľuďom, ešte raz ďakujeme.
Šalgová Jaroslava
Dobrý večer, chcem vám poďakovať za to čo ste pre mňa urobil. Ďakujem moc a prajem Vám nech sa Vám darí v živote, i celej Vašej rodine.
Mrocková
Miri si jednotka !
Věra Wohlandová
Ďekuji ti Mirečku za všechno, nech sa ti darí a veľa spokojných klientov.
Věra Wohlandová
Dobrý deň pán Fazika, tak dnes prišli aj peniažky za predaj domu, ešte raz ďakujem za všetko
Švecová Ľubica
Veľká spokojnosť s ochotou a prístupom tejto realitnej kancelárie. Moja vďaka patri hlavne p.Fazikovi za pomoc a kúpu domčeku snov
Kováč Miroslav
Maximalna spokojnosť,profesionálny prístup. Veľka vďaka patrí p.Fazikovi,že aj na diaľku sa predaj domu podaril,ďakujem za ochotu a čas. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákaznikov.
Zlatka Kolesárová
Dobrý deň, ďakujem za veškerou ochotu. S pozdravem Zuzana Mlejnek
Zuzana Mlejnek
Pán Fazika, ďakujem vám rýchle vybavenie poistky auta a všetko Online a že ste mi dobre poradili lacnú poistku zo všetkých poisťovní. Sám som bol prekvapený ako jednoducho sa to dá cez telefón vybaviť aj cez víkend. Stačilo vám len zavolať. Určite vašu službu doporučím svojím známym, aj sestre a aj kamarátom na bani. Prajem vám veľa spokojných klientov.
Peter Píš
Pozdravujem Vás pán Fazika, Ďakujem Vám za Vašu výborne odvedenú prácu a tiež trpezlivosť pri mnohých obhliadkach s klientmi. Nebol to jednoduchý predaj (stav garsónky, moja neprítomnosť na Svk,..). Nakoniec ste nasli dvoch kupcov práve v čase mojej dovolenky na Slovensku - najlepšie načasovanie aké len mohlo byt. Taktiež ďakujem za doladenie kúpnej zmluvy aj pánovi konateľovi za pozvanie na výborný obed v peknom prostredí so skvelým personálom. Prajem Vám veľa úspešných sprostredkovaní v budúcnosti! S úctou Ľudovít Hudec
Ľudovít Hudec
Dobrý deň ,tak to som rada kvôli majiteľovi, aj kvôli vám, že sa predala a ďakujem vám za informáciu, budem veľmi rada ak mi dáte vedieť, keď zase bude v Žiari nejaká garsónka na predaj, ešte raz ďakujem za profesionálny a trpezlivý prístup a férové jednanie
Zuzana Chrenovská
Touto cestou by som rada poďakovala p. Miroslavovi Fazikovi za spoluprácu, ústretovosť, férové a čestné jednanie pri predaji nehnuteľnosti. ? Ďakujem aj za to, že mi pomáha hľadať nehnuteľnosť pre moje deti. Verím, že i s touto výzvou si poradí.? Prajem jemu, aj celej realitnej kancelárii veľa úspechov.
Viera Chrvalová
Ďakujem za spoluprácu realitnej kancelárii BV REAL, najmä maklérovi p. Miroslavovi Fazikovi. Jeho služby vrelo odporúčam.
Zuzana Gavliaková
Pán Fazika, ďakujem, že ste mi zdarma zaslali knihu: 7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti" .Chcela som si sama predávať byt, ale po jej prečítaní som sa rozhodla, že vás určite oslovím a zverím predaj môjho bytu vám. Ešte si musím niečo vybaviť ohľadom novej práce, tak keď to bude už aktuálne hneď vás kontaktujem. Prajem pekný večer.
Miroslava Fábryová
Pán Miroslav, prajem Vám aj pánovi Besedovi krásny deň, už sme aj doma, nič nemeškalo v LM sme boli 15:44 hod. Išiel vlak aj prípoje načas. Ďakujem Vám za doklad o podaní na kataster, za rýchle vybavenie predaja záhradky, aj za odvoz na stanicu. Tešíme sa obaja aj so synom a prajeme Vám a rodinke krásny a pokojný víkend. Rada vás odporučím. Anna
Anna Tomšíková
Mirek, tie tvoje články a realitné typy, ktoré mi posielaš nemajú chybu. Rád si ich prečítam a celkom dobré rady sú tam. Vidieť, že sa vyznáš vo svojej robote za tie roky a asi ťa to musí aj baviť. Máloktorý realiťák takto informuje svojich klientov a známych o rôznych zmenách v zákonoch a aktuálnych veciach v realitách a v úveroch. Keď budú nejaké ďalšie zmeny, zakaždým mi pošli, rád si to pozriem. Som rád, že mám dobrého kamaráta, ktorý sa vyzná aj v tejto branži.
Marián Bobok
Miro, ďakujem ti, že si mi našiel pekný byt. Myslel som, že si realiťák, ktorý len predáva nehnuteľnosti, ale neľutujem, že som ťa oslovil. Ten byt nemá chybu a ešte aj lokalita vyhovuje a ani s parkovaním nieje problém ako na Zapotôčkach. Dobre si mi poradil a aj pekný byt našiel. Sestra bude predávať dom v Jalovci, tak ťa jej odporučím.
Vlado Horňák
Nezvyknem písať firmám recenzie, ale teraz spravím výnimku. Hľadal som v Prievidzi kvalitné a cenovo dostupné bezpečnostné dvere. Nakoľko si potrpím na kvalite vybral som si vo vašej kancelárii bezpečnostné dvere Exkluzív so IV. bezpečnostnou triedou. Nečakal som, že od objednania budú tak rýchlo vyrobené, dodané a namontované. Vrelo vás odporučím.
Aloyz Mjartan
Ďakujem vám za vybavenie hypotéky, moc som neverila, že mi s mojim platom dokážete vybaviť hypotéku a aj všetko ste vybavili na katastri, nemusela som nikde chodiť, ani dovolenku som si neminula. Vaše služby rada odporučím aj mojim kolegom z roboty. Ešte raz vám ďakujem.
Galina Bartošová
Pán Fazika, chcela by som poďakovať vášmu kolegovi pánovi Tomanovi z vašej Handlovskej pobočky, že mi dobre poradil pri výbere bezpečnostných dverí a ešte mi aj vybavil pôžičku na tieto bezpečnostné dvere Sofia. Veľmi sa mi ľúbia tieto dvere a aj cenovo boli dostupné. Rada vás aj vášho kolegu odporučím mojim známym.
Lenka Piešová
Chcela by som vašej spoločnosti vyjadriť poďakovanie, že ste mi pomohli zrefinancovať hypotéku a ušetrila som na splátkach
Elena Chudíková
Ďakujem vám, pán Fazika za výbornú prezentáciu bezpečnostných dverí vo vašej kancelárii a za vaše rady. Nevedel som si vybrať z vašej širokej ponuky dverí, ale dobre ste mi poradili podľa mojich finančných možností. S dverami Securido som nad mieru spokojný. Aj sused zvažuje zakúpiť si bezpečnostné dvere, tak ho pošlem do vašej kancelárie, poraďte mu, prosím, tiež ako mne.
Plica Marián
Dobrý deň, pán Fazika, chceli by sme spolu s manželkou poďakovať za vybavenie pôžičky, ktorú sme potrebovali na kúpu auta a práčky. Budeme vás odporúčať aj naším známym a určite v budúcnosti využijeme vaše služby.
Dalibor Ferenčík a Mariana Ferenčíková
Zdravím vás pán Fazika, veľmi rád som využil opäť vašu ponuku úverov, lebo som potreboval mojej manželke a deťom kúpiť darčeky pod stromček. Aj pred rokom aj dnes ste mi bez problémov vybavili úver a pomohli ste mi potešiť moju rodinu. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem.
Anton Macák
.. skvelá komunikácia,jednanie na úrovni ...dakujeme
Mário Šesták
Výborná spolupráca máme len dobre skúsenosti s touto realitkou sú spoľahlivý a rýchli. Ďakujeme
Michal Svatik